loading

Maak kennis met onze medewerkers

Onze medewerkers geven iedere dag het beste van zichzelf om uw vastgoed te verkopen of verhuren. 
Ze zijn gepassioneerd om voor u uw droomwoning te vinden.
Maak kennis met ons team en contacteer hen vrijblijvend voor advies.

 

Tosca Dens
Vansweevelt Geel
Tosca Dens
tosca@vansweevelt.be
makelaar verkoop & verhuur
014 58 05 05
Mel Driesen
Vansweevelt Herentals
Mel Driesen
mel@vansweevelt.be
makelaar verkoop & verhuur
0476 97 69 93
Eric Dictus
Vansweevelt Turnhout
Eric Dictus
eric@vansweevelt.be
communicatie & marketing
014 41 42 42
Lieselot Ooms
Vansweevelt Turnhout
Lieselot Ooms
lieselot@vansweevelt.be
makelaar verhuur & rentmeesterschap
0476 72 76 53
Claire Beyens
Vansweevelt Turnhout
Claire Beyens
claire@vansweevelt.be
makelaar verhuur
0478 48 68 29
Koen Vermeer
Vansweevelt Geel
Koen Vermeer
koen@vansweevelt.be
makelaar verkoop & nieuwbouw
0479 65 75 28
Liesbeth Vansweevelt
Vansweevelt Turnhout
Liesbeth Vansweevelt
liesbeth@vansweevelt.be B.I.V. 501.227
bestuurder | facturatie, admin & quality control
014 41 42 42
Griet Hofkens
Vansweevelt Turnhout
Griet Hofkens
griet@vansweevelt.be
makelaar verhuur
0474 70 43 47
Michaël Keuppens
Vansweevelt Turnhout
Michaël Keuppens
michael@vansweevelt.be
makelaar verkoop
0476 75 12 31
David Vansweevelt
Vansweevelt Turnhout
David Vansweevelt
david@vansweevelt.be B.I.V. 500.294
bestuurder | projectbegeleiding nieuwbouw
014 41 42 42
Rani Janssen
Vansweevelt Turnhout
Rani Janssen
rani@vansweevelt.be
onthaal & office support
014 41 42 42
Jens Van Nijen
Vansweevelt Turnhout
Jens Van Nijen
jens@vansweevelt.be
makelaar verkoop
0468 20 12 89
Koen Tastenoy
Vansweevelt Turnhout
Koen Tastenoy
koen.tastenoy@vansweevelt.be
jurist
014 41 42 42
Anne-Marie Rutten
Vansweevelt Turnhout
Anne-Marie Rutten
anne-marie@vansweevelt.be
makelaar nieuwbouw
0499 64 31 70
Dennis Vansweevelt
Vansweevelt Turnhout
Dennis Vansweevelt
dennis@vansweevelt.be
general manager
014 41 42 42
Tom De Knaep
Vansweevelt Turnhout
Tom De Knaep
tom@vansweevelt.be
manager ontwikkelaardij & verkoop
0472 17 13 50
Steffanie Melis
Kantoor Mol
Steffanie Melis
steffanie@vansweevelt.be
makelaar verkoop & verhuur
014 41 00 14
Seppe Verhoeven
Vansweevelt Geel
Seppe Verhoeven
seppe@vansweevelt.be
adviseur verkoop
0486 84 44 83
Dave Wijnants
Vansweevelt Turnhout
Dave Wijnants
dave@vansweevelt.be
makelaar verkoop
0477 29 77 88
Sylvia Elen
Kantoor Mol
Sylvia Elen
sylvia@vansweevelt.be
makelaar verkoop & verhuur
0496 38 38 37
Guy Demma
Vansweevelt Turnhout
Guy Demma
guy@vansweevelt.be
adviseur verkoop
0488 80 18 48
Ariane Belmans
Vansweevelt Herentals
Ariane Belmans
ariane@vansweevelt.be
makelaar verkoop & verhuur
0468 46 69 70
Jasper Veulemans
Vansweevelt Turnhout
Jasper Veulemans
jasper@vansweevelt.be
manager ontwikkelaardij & nieuwbouw
0494 27 79 19
Mathieu Vansweevelt
Vansweevelt Turnhout
Mathieu Vansweevelt
mathieu@vansweevelt.be B.I.V. 206.200
bestuurder | makelaar verkoop
014 41 42 42

Op zoek naar een uitdaging?

Voor de versterking van onze kantoren is Vansweevelt Makelaars steeds op zoek naar nieuwe enthousiaste medewerkers.
Heeft de vastgoedwereld jou altijd al geboeid? Beschik je over een enthousiaste persoonlijkheid en uitstekende commerciële en communicatieve vaardigheiden? Neem je graag initiatief? Werk je graag zelfstandig maar ben je toch een teamplayer?
Heb je geen 9-to-5 mentaliteit?

Kortom, denk jij een meerwaarde te kunnen zijn voor ons team?

Twijfel niet, bekijk onze vacatures en richt je sollicitatie-motivatiebrief met C.V aan vacatures@vansweevelt.be

Wij hopen snel van jou te mogen horen !

Schrijf u in en ontvang als EERSTE onze nieuwe panden!

Laat uw gegevens na en wij brengen u als eerste op de hoogte van nieuwe panden die aan uw huidige selectie voldoen.

* verplicht veld

Bedankt voor uw inschrijving!

We hebben uw inschrijving goed ontvangen. U ontvangt een bevestiging in uw mailbox, indien dit niet het geval is, gelieve ons te contacteren via info@vansweevelt.be

Aanvraag gratis schatting

* verplicht veld

Bedankt voor uw aanvraag

U ontvangt een bevestiging in uw mailbox. Indien dit niet het geval is, gelieve ons te contacteren via info@vansweevelt.be

 gratis schatting
Deze website maakt gebruik van cookies.
Cookies?Geen probleem!