loading

Wie zijn wij?

 

Vansweevelt Makelaars is actief in de vastgoedsector in heel de Kempen.
Sinds de oprichting in 1989 is de organisatie blijven groeien.
Momenteel zijn een twintigtal medewerkers actief in onze kantoren te Turnhout, Geel, Herentals en Antwerpen.
Ons kantoor in het centrum van Antwerpen is gespecialiseerd in bemiddeling van te ontwikkelen vastgoed(sites).

 

Liesbeth Vansweevelt
Vansweevelt Turnhout
Liesbeth Vansweevelt
liesbeth@vansweevelt.be B.I.V. 501.227
zaakvoerder | administratie | boekhouding
014 41 42 42
Dennis Vansweevelt
Vansweevelt Turnhout
Dennis Vansweevelt
dennis@vansweevelt.be
general manager
014 41 42 42
Tom De Knaep
Vansweevelt Turnhout
Tom De Knaep
tom@vansweevelt.be
nieuwbouw
014 41 42 42
Mel Driesen
Vansweevelt Herentals
Mel Driesen
mel@vansweevelt.be
David Vansweevelt
Vansweevelt Turnhout
David Vansweevelt
david@vansweevelt.be B.I.V. 500.294
zaakvoerder | projectbegeleiding nieuwbouw
014 41 42 42
Eric Dictus
Vansweevelt Turnhout
Eric Dictus
eric@vansweevelt.be
communicatie | marketing
014 41 42 42
Rani Janssen
Vansweevelt Turnhout
Rani Janssen
rani@vansweevelt.be
onthaal
0477 98 09 85
Koen Vermeer
Vansweevelt Geel
Koen Vermeer
koen@vansweevelt.be
verkoop | verhuur
0479 65 75 28
Wannes Verheyen
Vansweevelt Turnhout
Wannes Verheyen
wannes@vansweevelt.be
business development manager
0498 51 87 85
Griet Hofkens
Vansweevelt Turnhout
Griet Hofkens
griet@vansweevelt.be
onthaal | verhuur | rentmeesterschap
014 41 42 42
Michaël Keuppens
Vansweevelt Turnhout
Michaël Keuppens
michael@vansweevelt.be
verkoop
0476 75 12 31
Dave Wijnants
Vansweevelt Turnhout
Dave Wijnants
dave@vansweevelt.be
verkoop
0477 29 77 88
Koen Tastenoy
Vansweevelt Turnhout
Koen Tastenoy
koen.tastenoy@vansweevelt.be
jurist
014414242
Ariane Belmans
Vansweevelt Herentals
Ariane Belmans
ariane@vansweevelt.be
verkoop | verhuur
014 21 06 09
Claire Beyens
Vansweevelt Turnhout
Claire Beyens
claire@vansweevelt.be
verhuur | rentmeesterschap
0478 48 68 29
Guy Demma
Vansweevelt Turnhout
Guy Demma
guy@vansweevelt.be
inkoop | verkoop
0488 80 18 48
Anne-Marie Rutten
Vansweevelt Turnhout
Anne-Marie Rutten
anne-marie@vansweevelt.be
verkoop
0499 64 31 70
Mathieu Vansweevelt
Vansweevelt Turnhout
Mathieu Vansweevelt
mathieu@vansweevelt.be B.I.V. 206.200
zaakvoerder | verkoop
014 41 42 42
Jasper Veulemans
Vansweevelt Turnhout
Jasper Veulemans
jasper@vansweevelt.be
verkoop nieuwbouw
0494 27 79 19
Elise Verluyten
Vansweevelt Geel
Elise Verluyten
elise@vansweevelt.be
onthaal
014 58 05 05
Jens Van Nijen
Vansweevelt Turnhout
Jens Van Nijen
jens@vansweevelt.be
verkoop
0468 20 12 89

Op zoek naar een uitdaging?

Voor de versterking van onze kantoren is Vansweevelt Makelaars steeds op zoek naar nieuwe enthousiaste medewerkers.
Heeft de vastgoedwereld jou altijd al geboeid? Beschik je over een enthousiaste persoonlijkheid en uitstekende commerciële en communicatieve vaardigheiden? Neem je graag initiatief? Werk je graag zelfstandig maar ben je toch een teamplayer?
Heb je geen 9-to-5 mentaliteit?

Kortom, denk jij een meerwaarde te kunnen zijn voor ons team?

Twijfel niet, bekijk onze vacatures en richt je sollicitatie-motivatiebrief met C.V aan vacatures@vansweevelt.be

Wij hopen snel van jou te mogen horen !

Schrijf u in en ontvang als EERSTE onze nieuwe panden!

Laat uw gegevens na en wij brengen u als eerste op de hoogte van nieuwe panden die aan uw huidige selectie voldoen.

* verplicht veld

Bedankt voor uw inschrijving!

We hebben uw inschrijving goed ontvangen. U ontvangt een bevestiging in uw mailbox, indien dit niet het geval is, gelieve ons te contacteren via info@vansweevelt.be

Aanvraag gratis schatting

* verplicht veld

Bedankt voor uw aanvraag

U ontvangt een bevestiging in uw mailbox. Indien dit niet het geval is, gelieve ons te contacteren via info@vansweevelt.be

 gratis schatting
Deze website maakt gebruik van cookies.
Cookies?Geen probleem!