Maak kennis met onze medewerkers

Maak kennis met onze medewerkers

Onze medewerkers geven iedere dag het beste van zichzelf om uw vastgoed te verkopen of verhuren. 
Ze zijn gepassioneerd om voor u uw droomwoning te vinden.
Maak kennis met ons team en contacteer hen vrijblijvend voor advies.

 

Griet Hofkens
kantoor Vosselaar
Griet Hofkens
griet@vansweevelt.be
vastgoedadviseur nieuwbouw
+32 474 70 43 47
Dennis Vansweevelt
kantoor Turnhout
Dennis Vansweevelt
dennis@vansweevelt.be
general manager
+32 14 41 42 42
Dave Wijnants
kantoor Geel
Dave Wijnants
dave@vansweevelt.be
vastgoedadviseur verkoop
+32 477 29 77 88

meer info
Mathieu Vansweevelt
kantoor Turnhout
Mathieu Vansweevelt
mathieu@vansweevelt.be
vastgoedadviseur verkoop
+32 14 41 42 42
Tom De Knaep
kantoor Turnhout
Tom De Knaep
tom@vansweevelt.be
manager ontwikkelaardij
+32 472 17 13 50

meer info
Lenie Buyens
kantoor Turnhout
Lenie Buyens
lenie@vansweevelt.be
vastgoedadviseur nieuwbouw
+32 492 35 66 62
Tina Peeters
kantoor Turnhout
Tina Peeters
tina@vansweevelt.be
vastgoedadviseur verkoop
+32 478 33 14 90

meer info
Mel Driesen
kantoor Herentals
Mel Driesen
mel@vansweevelt.be
vastgoedadviseur verkoop
+32 476 97 69 93

meer info
Jolien Geudens
kantoor Geel
Jolien Geudens
jolien@vansweevelt.be
vastgoedadviseur verkoop
+32 474 36 06 05
Eric Dictus
kantoor Turnhout
Eric Dictus
eric@vansweevelt.be
communicatie & marketing
+32 14 41 42 42
Lies Druyts
kantoor Turnhout
Lies Druyts
lies.druyts@vansweevelt.be
vastgoedadviseur nieuwbouw
+32 492 36 62 57
David Vansweevelt
kantoor Turnhout
David Vansweevelt
david@vansweevelt.be B.I.V. 500.294
bestuurder | hoofd nieuwbouw & ontwikkelaardij
+32 14 41 42 42
Koen Tastenoy
kantoor Turnhout
Koen Tastenoy
koen.tastenoy@vansweevelt.be
jurist
+32 14 41 42 42
Michaël Keuppens
kantoor Vosselaar
Michaël Keuppens
michael@vansweevelt.be
vastgoedadviseur verkoop
+32 476 75 12 31

meer info
Seppe Verhoeven
kantoor Turnhout
Seppe Verhoeven
seppe@vansweevelt.be
vastgoedadviseur verhuur en beheer
+32 14 49 06 12

meer info
Kelly De Laender
kantoor Turnhout
Kelly De Laender
kelly@vansweevelt.be
onthaal en support
+32 14 41 42 42
Liesbeth Vansweevelt
kantoor Turnhout
Liesbeth Vansweevelt
liesbeth@vansweevelt.be B.I.V. 501.227
bestuurder | facturatie, admin & quality control
+32 14 41 42 42
Claire Beyens
kantoor Turnhout
Claire Beyens
claire@vansweevelt.be
vastgoedadviseur verhuur
+32 478 48 68 29
Marijn Michielsen
kantoor Herentals
Marijn Michielsen
marijn@vansweevelt.be
vastgoedadviseur verkoop
+32 498 42 40 77

meer info
Enya Wouters
kantoor Turnhout
Enya Wouters
enya@vansweevelt.be
vastgoedadviseur verkoop
+32 14 41 42 42

Op zoek naar een uitdaging?

Voor de versterking van onze kantoren is Vansweevelt Vastgoed steeds op zoek naar nieuwe enthousiaste medewerkers.
Heeft de vastgoedwereld jou altijd al geboeid? Beschik je over een enthousiaste persoonlijkheid en uitstekende commerciële en communicatieve vaardigheiden? Neem je graag initiatief? Werk je graag zelfstandig maar ben je toch een teamplayer?
Heb je geen 9-to-5 mentaliteit?

Kortom, denk jij een meerwaarde te kunnen zijn voor ons team?

Twijfel niet, bekijk onze vacatures en richt je sollicitatie-motivatiebrief met C.V aan vacatures@vansweevelt.be

Wij hopen snel van jou te mogen horen !

Schrijf u in en ontvang als EERSTE onze nieuwe panden!

Laat uw gegevens na en wij brengen u als eerste op de hoogte van nieuwe panden die aan uw huidige selectie voldoen.

* verplicht veld

Bedankt voor uw inschrijving!

We hebben uw inschrijving goed ontvangen. U ontvangt een bevestiging in uw mailbox, indien dit niet het geval is, gelieve ons te contacteren via info@vansweevelt.be

Aanvraag gratis schatting

---
* verplicht veld

Bedankt voor uw aanvraag

U ontvangt een bevestiging in uw mailbox. Indien dit niet het geval is, gelieve ons te contacteren via info@vansweevelt.be

Onze website maakt gebruik van cookies. Geen probleem! Wijzig voorkeuren