Maak kennis met onze medewerkers

Maak kennis met onze medewerkers

Onze medewerkers geven iedere dag het beste van zichzelf om uw vastgoed te verkopen of verhuren. 
Ze zijn gepassioneerd om voor u uw droomwoning te vinden.
Maak kennis met ons team en contacteer hen vrijblijvend voor advies.

 

Eric Dictus
Vansweevelt Turnhout
Eric Dictus
eric@vansweevelt.be
communicatie & marketing
014 41 42 42
Jolien Geudens
Vansweevelt Geel
Jolien Geudens
jolien@vansweevelt.be
vastgoedadviseur verkoop
0474 36 06 05
Claire Beyens
Vansweevelt Turnhout
Claire Beyens
claire@vansweevelt.be
vastgoedadviseur verhuur
0478 48 68 29
Mathieu Vansweevelt
Vansweevelt Turnhout
Mathieu Vansweevelt
mathieu@vansweevelt.be
vastgoedadviseur verkoop
014 41 42 42
Tina Peeters
Vansweevelt Turnhout
Tina Peeters
tina@vansweevelt.be
vastgoedadviseur verkoop
0478 33 14 90

meer info
Griet Hofkens
Vansweevelt Vosselaar
Griet Hofkens
griet@vansweevelt.be
vastgoedadviseur nieuwbouw
0474 70 43 47
Mel Driesen
Vansweevelt Herentals
Mel Driesen
mel@vansweevelt.be
vastgoedadviseur verkoop
0476 97 69 93

meer info
David Vansweevelt
Vansweevelt Turnhout
David Vansweevelt
david@vansweevelt.be B.I.V. 500.294
bestuurder | hoofd nieuwbouw & ontwikkelaardij
014 41 42 42
Lies Druyts
Vansweevelt Turnhout
Lies Druyts
lies.druyts@vansweevelt.be
vastgoedadviseur nieuwbouw
0492 36 62 57
Dennis Vansweevelt
Vansweevelt Turnhout
Dennis Vansweevelt
dennis@vansweevelt.be
general manager
014 41 42 42
Lenie Buyens
Vansweevelt Turnhout
Lenie Buyens
lenie@vansweevelt.be
vastgoedadviseur nieuwbouw
0492 35 66 62
Tom De Knaep
Vansweevelt Turnhout
Tom De Knaep
tom@vansweevelt.be
manager ontwikkelaardij
0472 17 13 50

meer info
Dave Wijnants
Vansweevelt Geel
Dave Wijnants
dave@vansweevelt.be
vastgoedadviseur verkoop
0477 29 77 88

meer info
Marijn Michielsen
Vansweevelt Herentals
Marijn Michielsen
marijn@vansweevelt.be
vastgoedadviseur verkoop
0498 42 40 77

meer info
Michaël Keuppens
Vansweevelt Vosselaar
Michaël Keuppens
michael@vansweevelt.be
vastgoedadviseur verkoop
0476 75 12 31

meer info
Seppe Verhoeven
Vansweevelt Turnhout
Seppe Verhoeven
seppe@vansweevelt.be
Vastgoedadviseur verhuur en beheer
0486 84 44 83

meer info
Matteo Minnen
Vansweevelt Geel
Matteo Minnen
matteo@vansweevelt.be
vastgoedadviseur ontwikkelaardij
0493 54 07 73

meer info
Pia Timmermans
Vansweevelt Turnhout
Pia Timmermans
pia@vansweevelt.be
onthaal en support
014 41 42 42
Koen Tastenoy
Vansweevelt Turnhout
Koen Tastenoy
koen.tastenoy@vansweevelt.be
jurist
014 41 42 42
Enya Wouters
Vansweevelt Turnhout
Enya Wouters
enya@vansweevelt.be
vastgoedadviseur verkoop
014 41 42 42
Liesbeth Vansweevelt
Vansweevelt Turnhout
Liesbeth Vansweevelt
liesbeth@vansweevelt.be B.I.V. 501.227
bestuurder | facturatie, admin & quality control
014 41 42 42

Op zoek naar een uitdaging?

Voor de versterking van onze kantoren is Vansweevelt Vastgoed steeds op zoek naar nieuwe enthousiaste medewerkers.
Heeft de vastgoedwereld jou altijd al geboeid? Beschik je over een enthousiaste persoonlijkheid en uitstekende commerciële en communicatieve vaardigheiden? Neem je graag initiatief? Werk je graag zelfstandig maar ben je toch een teamplayer?
Heb je geen 9-to-5 mentaliteit?

Kortom, denk jij een meerwaarde te kunnen zijn voor ons team?

Twijfel niet, bekijk onze vacatures en richt je sollicitatie-motivatiebrief met C.V aan vacatures@vansweevelt.be

Wij hopen snel van jou te mogen horen !

Schrijf u in en ontvang als EERSTE onze nieuwe panden!

Laat uw gegevens na en wij brengen u als eerste op de hoogte van nieuwe panden die aan uw huidige selectie voldoen.

* verplicht veld

Bedankt voor uw inschrijving!

We hebben uw inschrijving goed ontvangen. U ontvangt een bevestiging in uw mailbox, indien dit niet het geval is, gelieve ons te contacteren via info@vansweevelt.be

Aanvraag gratis schatting

---
* verplicht veld

Bedankt voor uw aanvraag

U ontvangt een bevestiging in uw mailbox. Indien dit niet het geval is, gelieve ons te contacteren via info@vansweevelt.be

Onze website maakt gebruik van cookies. Geen probleem! Wijzig voorkeuren