Volledig ingerichte horecazaak met woonst/extra zaal, tuinterras & ruime parking. Onmiddellijk beschikbaar. EPC-label D.
Seppe Verhoeven
T: +32 14 41 42 42
E: seppe@vansweevelt.be
kantoor Turnhout
Graatakker 91
2300 Turnhout
Volledig ingerichte horecazaak met woonst/extra zaal, tuinterras & ruime parking. Onmiddellijk beschikbaar. EPC-label D.
Ligging: in een zijstraat van de Antwerpsesteenweg (drukke verbindingsweg tussen Turnhout en Vosselaar). Mogelijkheid tot plaatsen visibiliteit naar de Antwerpsesteenweg. Vlotte verbinding naar de autostrade.
Indeling: GLV: inkomhal, verbruikszaal, toiletten, personeelstoilet, personeelsbadkamer, voorraadkamer, keuken, terras, tuinberging & parking. VERDIEP: 3 polyvalente ruimtes waarvan 1 met aansluitende badkamer.
Omschrijving: aan de rand van Vosselaar bevindt zich naast de Antwerpsesteenweg deze charmevolle hoeve die t.e.m. eind vorig jaar werd uitgebaat als het succesvolle restaurant "3Sens." De huurprijs is gebaseerd op een volledig ingerichte en dus instapklare horecazaak, maar andere mogelijkheden zijn bespreekbaar. Het pand wordt betreden via een statige inkomhal. Van hieruit is de verbruikszaal van 125m² betreedbaar die over een gashaard beschikt en die aansluiting biedt naar het tuinterras. In de huidige setting zijn er binnen momenteel een 56-tal lage zitplaatsen voorzien en 10/12 hoge. Voor drank is er momenteel een samenwerking met AB Inbevv, maar dit is geen verplichting want de zaak is vrij van brouwer. Verder op het gelijkvloers de gastentoiletten, personeelstoilet, personeelsbadkamer, berging met garagepoort langst waar de brouwer levert en de keuken die opgesplitst is in een warme keuken, koude keuken en afwaskeuken.
Op de 1ste verdieping is er een polyvalente ingerichte zolder van maar liefst 125m² die momenteel is opgesplitst in 3 ruimtes. Mogelijkheid tot woonst (momenteel zonder keuken) aangezien 1 ruimte momenteel is ingericht als slaapkamer met ensuite badkamer. De zolderverdieping zou zich ook perfect kunnen lenen voor diverse commerciële doeleinden (feestzaaltje, vergaderzaal,...).
Buiten is er een westelijk georiënteerde, volledige aangelegde tuin aanwezig waarvan een deel is ingericht als terras voor de gasten. Ook bevindt zich hier nog een ruime tuinberging die o.a. kan dienen voor opslag, afvalbakken, etc.
Rechts naast het pand is een grote privatieve parking die afgesloten kan worden.
Dit is geen aanbod maar een onderhandelingsvoorstel. Alle informatie onder voorbehoud van materiële vergissingen en/of wijzigingen.
Dit is geen aanbod maar een onderhandelingsvoorstel. Alle informatie onder voorbehoud van materiële vergissingen en/of wijzigingen.