Achter deze charmante gevel schuilt een verrassend ruime woning met maar liefst 5 slaapkamers op een perceel van 650 m². De woning werd volledig gerenoveerd op de eindafwerking na. Gelegen op een toplocatie in het centrum van Herentals. EPC Label-C (284 kWh/m²).
Mel Driesen
T: +32 14 21 06 09
E: mel@vansweevelt.be
kantoor Herentals
Belgiëlaan 4
2200 Herentals
Achter deze charmante gevel schuilt een verrassend ruime woning met maar liefst 5 slaapkamers op een perceel van 650 m². Deze werd volledig gerenoveerd op de eindafwerking na. Gelegen op een toplocatie in het centrum van Herentals. EPC Label-C (284 kWh/m²).
Ligging: Deze stadswoning bevindt zich op een boogscheut van het centrum van Herentals op een perceel van 650 m². Een erg centrale ligging maar ook vlakbij de omliggende uitvalsweg die zorgt voor een vlotte verbinding. In de voortuin is er ruimte voor 2 auto's.
Indeling: -1: Kelder 0: Inkomhal met vestiaire en toilet, leefruimte, open keuken +1: Dressing, badkamer +2: 3 slaapkamers +3: Polyvalente kamer, 2 slaapkamers Buiten: Tuin met terras
Beschrijving: Dit charmante herenhuis werd oorspronkelijk gebouwd rond 1930. In 2008 werd de volledige woning structureel aangepakt tot de parel die ze nu is. Veel lichtinval, hoge plafonds en authentieke elementen zijn kernwoorden die hier zeker op hun plaats zijn.
De woning kom je binnen via de imposante inkomhal. Langs rechts is er de ingemaakte kastenwand die zowel de vestiaire, het toilet én de doorgang naar de leefruimte verbergt.
Langs links is er de authentieke trap, de doorgang naar de open keuken én de trap naar de kelder. De keuken bestaat momenteel uit een tijdelijke opstelling en beschikt over een oven, 5 pits gasvuur, koelkast, lavabo en afwasmachine.
De leefruimte is zeer ruim en geniet dankzij een groot dakraam en raampartij achteraan van veel natuurlijke lichtinval.
Zowel vanuit de keuken als leefruimte kijk je uit over de zuid georiënteerde tuin.
Op de tussenverdieping is er een ruime dressing (16 m²) met aansluitend de badkamer (12m²). De badkamer is uitgerust met bad, douche, twee lavabo's en een toilet. De mediterraanse tegel zorgt voor een groot contrast met de authentieke materialen op de volgende verdiepen. Een gewaagde maar meer dan geslaagde look.
Op de 2de verdieping zijn er 3 slaapkamers van respectievelijk 7 m², 15 m² en 18 m². Deze bevinden zich allemaal op de originele planchet vloeren.
Op de bovenste verdieping is er een polyvalente ruimte die perfect dienst kan doen als 2de leefkamer. Aansluitend zijn er hier nog 2 slaapkamers van 11 m² en 12 m².
Achteraan de woning is er een terras met zicht over de ideaal georiënteerde tuin.
Vooraan de woning is er ruimte voorzien voor 2 auto's. Verder is er nog een zeer handige bergruimte toegankelijk via een aparte voordeur waar je nog fietsen/spullen kan stallen.
Zet jij de puntjes op de i bij deze prachtige woning? Maak snel uw afspraak!
Bijzondere informatieplicht: in aanvraag.
Dit is geen aanbod maar een onderhandelingsvoorstel. Alle informatie onder voorbehoud van materiële vergissingen en/of wijzigingen.
Dit is geen aanbod maar een onderhandelingsvoorstel. Alle informatie onder voorbehoud van materiële vergissingen en/of wijzigingen.