Instapklare woning met twee, mogelijks drie of vier, slaapkamers gelegen op een rustige locatie nabij het centrum van Turnhout en de Ring. EPC 214 kWh/m², elektriciteit conform en asbestvrij!

Enya Wouters
T: +32 14 41 42 42
E: enya@vansweevelt.be
kantoor Turnhout
Graatakker 91
2300 Turnhout
Instapklare woning met twee, mogelijks drie of vier, slaapkamers gelegen nabij het centrum van Turnhout en de Ring. EPC 214 kWh/m², elektriciteit conform en asbestvrij!
Ligging: deze woning bevindt zich in het centrum van Turnhout, nabij het centraal station en op 5 minuten van de ring met een vlotte verbinding naar de E34 naar Eindhoven of Antwerpen.
Indeling: +0: inkomhal - dubbele leefruimte/bureau - keuken - wasplaats/toilet - koer - berging. +1: twee slaapkamers - badkamer. +2: grote (af te werken) zolder.
Omschrijving: we betreden de woning via de aparte inkomhal, die toegang geeft tot de leefruimte. Het deel aan de straatkant kan volledig afgesloten worden en is momenteel ingericht als bureauruimte, maar kan dus ook voor andere doeleinden gebruikt worden. Hier is een rolluik voorzien. Achter de leefruimte komen we in de keuken die zopas nog volledig vernieuwd werd. Deze is voorzien van alle moderne comfort zoals een vaatwas, elektrisch vuur met dampkap, combi-oven, ingebouwde ijskast en een spoelbak. Aangrenzend hebben we een praktische berging waar aansluiting zit voor wasmachine en droogkast, maar waar ook een toilet met handenwasser geïnstalleerd zijn. Zowel de keuken als de leefruimte achteraan zijn voorzien van rolluiken. De gezellige koer geeft toegang naar de ruime buitenberging.
Op de eerste verdieping bevinden zich de twee slaapkamers van respectievelijk 12 m² en 18 m², waarvan de grootste uitgerust is met een rolluik. De badkamer is ingericht met een ruime inloopdouche, een badkamermeubel met lavabo en een toilet.
Op de tweede verdieping hebben we nog een bijzonder ruime, geïsoleerde zolder (maar liefst 51 m²), ideaal als extra bergruimte, maar eveneens perfect geschikt om verder af te werken tot bijkomende slaapkamer(s), een hobbyruimte of een andere invulling naar wens! De ganse woning is voorzien van vliegenramen.
Het plat werd recent vernieuwd en bijgeïsoleerd, ook werd er een nieuwe koepel geïnstalleerd waardoor alle mogelijke asbest verwijderd is. Dit is ook nog niet opgenomen in het EPC, dit is in werkelijkheid dus ook beter.
Dit is geen aanbod maar een onderhandelingsvoorstel. Alle informatie onder voorbehoud van materiële vergissingen en/of wijzigingen.
Dit is geen aanbod maar een onderhandelingsvoorstel. Alle informatie onder voorbehoud van materiële vergissingen en/of wijzigingen.